RYSUNKOWE PODSUMOWANIE MIESIĄCA – LISTOPAD

Hej, hej! Była mała przerwa, ale już wracam  z zaplanowanymi wpisami na cały miesiąc. Na początek zapraszam was na rysunkowe podsumowanie miesiąca. Minął mi on bardzo szybko, na szczęście mogę powiedzieć, że wykorzystałam dany mi czas. Stworzyłam całkiem sporo różnych rysuneczków, które możecie pooglądać w dalszej części posta. 😉

SZKICE

Generalnie, w tym miesiącu głównie szkicowałam. Postawiłam sobie za cel poćwiczyć rysowanie ludzi. W sumie zaczęłam to już w październiku kiedy ćwiczyłam męskie twarze. W listopadzie skupiłam się na postaciach dynamicznych.

TWORZENIE WŁASNYCH POSTACI

Nie macie pojęcia jakie to fajne uczucie, kiedy po długim ćwiczeniu rysowania postaci, możesz  końcu zacząć samemu wymyślać swoich bohaterów. Jednak praktyka czyni mistrza. Zrobiłam zarysy czterech postaci długopisem i ołówkiem, a piąta jest już przeniesiona do programu graficznego.

Lea

PROJEKTY GRAFICZNE

Stworzyłam też kolejną maskotkę dla Sekcji Sport. Możecie sprawdzić na ich stronie na FB :

Tam jest pierwsza, na dniach na pewno udostępnią nową.

NOWE WYZWANIA

Moim marzeniem jest zrobić swój własny komiks fantasy, albo pracować przy tworzeniu gry komputerowej w klimacie fantasy, a najlepiej to chyba jedno i drugie. Także, aby móc zrealizować te moje cele uznałam, że muszę poćwiczyć rysowanie architektury i różnych pejzaży, aby móc tak samo jak postacie wszystko wymyślać samemu. Dwa pejzażyki zrobiłam akwarelką, a architekturkę klasycznie ołóweczkiem. Kopiowałam przeróżne rysunki z Pinteresta

CO JESZCZE ROBIŁAM?

Jak zawsze dużo 😛 Zrobiłam jeszcze portrecik głównego bohatera z Dishonered 2, komiksową pandę i ćwiczyłam rysowanie różnych materiałów: szkła, metalu itp. Część możecie znaleźć na moim instagramie :). Plus ciągle dłubię projekty na studia, ale na razie wam nie pokażę. W lutym jest sesja, więc w styczniu będę na wariata dopracowywać wszystkie rysunki, plakaty itd. Kiedy już wszystko będzie zatwierdzone, na pewno podzielę się z wami rezultatem.

PLANY NA GRUDZIEŃ

Dużo pomysłów siedzi w mojej głowie, ale jako, że zbliżają się święta, to przede wszystkim chce przygotować własne bileciki na prezenty. Najpóźniej w połowie grudnia powinny się pojawić na blogu do wydrukowania. Co więcej, chce porobić manualne prezenty dla rodziny, ale nic więcej nie mówię, bo rodzinka też to czyta ;). Jak czas pozwoli, to nadal chce ćwiczyć architekturę i pejzaże, ale wszystko wyjdzie w praniu.

Jak wam się podoba wpis z serii rysunkowe podsumowanie miesiąca? Czy mam robić taki post co miesiąc? A co sądzicie o rysunkach?

Piszcie wszystko w komentarzach 🙂

Pozdrowionka i jak zawsze miłego tworzenia

Karola

 

  • Pięknie rysujesz! Szczerze zazdroszczę. Mam nadzieję, że grudzień będzie dla ciebie jeszcze lepszy 😉

    • Dziekuję Ci pięknie ! Działam w grudniu dalej 😉 Pod koniec miesiąca znowu podzielę się efektami 😀