BILECIKI NA PREZENTY – PLIK DO POBRANIA

Święta już powoli się zbliżają, za niecałe trzy tygodnie zaczniemy obdarowywać się prezentami wśród najbliższych. Nie wiem jak wy, ale ja co roku dbam o to, aby prezenty były ślicznie i starannie zapakowane. Torebki nie istnieją dla mnie w Boże Narodzenie. W tym roku postanowiłam, że oprócz zapakowania w ładny papier prezentowy i owinięcie wstążką, doczepię bileciki na prezenty.

W POSZUKIWANIU IDEALNYCH BILECIKÓW

Przeszukując internet, nie mogłam znaleźć żadnych bilecików, które pokryłyby się z moją koncepcją, którą miałam w głowie. Więc co zrobiłam? Postanowiłam, że sama zaprojektuję własne bileciki. Kilka kliknięć w programie, zwektoryzowanie obrazków z internetu i tak oto powstały :D.

BILECIKI NA PREZENTY SĄ RÓWNIEŻ DLA WAS !

Spodobały się?

Jeśli tak, to możecie je ściągnąć w formie PDFa klikając w poniższy link:

→KLIKNIJ TUTAJ ←

Polecam wydrukować na bloku technicznym, albo usztywnić je jakoś np. na tekturze. Na pewno coś wymyślicie ;). Sprawdźcie też wcześniej jak drukuje wasza drukarka, kolory zdarzają się przekłamane. Wycinajcie pewnie nożyczkami, albo jeszcze lepiej nożykiem do cięcia papieru. Później pozostaje już tylko zrobić dziurkę, przewlec wstążkę i doczepić do prezentu. Myślę, że obdarowując kogoś ładnie zapakowaną paczuszką, pokazujecie, że druga osoba jest dla was ważna. W końcu poświęciliście więcej czasu, aby sprawić by dany prezent był wyjątkowy.

Jeśli mogę mieć do was prośbę to, gdy skorzystacie z bilecików, to zróbcie zdjęcie i wstawcie w komentarzach. Chętnie zobaczę jak się prezentują u innych ^.^

W okolicach Świąt, pokażę wam jak zapakowałam ostatecznie moje prezenty.

CO JESZCZE U MNIE?

Wracam dzisiaj z krótkiego wypadu z Berlina. Pozwiedzałam trochę miasto i jarmarki świąteczne. Już wkrótce relacja.

Trzymajcie się,

Karola